Zoeken
Auteur: Jenny Lee
© Jackson Berlin

Jenny Lee

Jenny Lee is schrijver en tv-producer. Ze schreef al eerder humoristische boeken voor jonge kinderen, maar Anna K. is haar eerste YA-boek. Er wordt op dit moment een tv-show ontwikkeld van Anna K. door HBO Max.

Jenny Lee is schrijver en tv-producer. Ze schreef al eerder humoristische boeken voor jonge kinderen, maar Anna K. is haar eerste YA-boek. Er wordt op dit moment een tv-show ontwikkeld van Anna K. door HBO Max.

Boeken
Jenny Lee - Anna K.
Jenny Lee

Anna K. is zeventien jaar oud en staat aan de top van de Manhattan en Greenwich society (alhoewel haar paarden en honden toch op nummer 1 staan). Alexander W. is haar perfecte, ietwat saaie vriendje, ...

Nieuws
Flowchart: Welk Moon-boek moet jij écht lezen?

Flowchart: Welk Moon-boek moet jij écht lezen?

Begint jouw to be read-lijst al aardig te slinken vanwege al dat thuiszitten en weet je niet goed meer wat jouw volgende boek moet worden? Of zie je juist door de bomen het bos niet meer en heb je een tip nodig waarvan je zéker weet dat je er gelukkig van zult worden? Volg dan deze superhandige flowchart met Moon YA-boeken en vind binnen een mum van tijd jouw volgende favoriet! Lees meer »

Leesfragment Anna K.

Leesfragment Anna K.

Zoals jullie misschien wel weten, staat volgende maand in het teken van Anna K., een gloednieuwe YA-roman die bij ons verschijnt, voor de fans van Crazy Rich Asians en Gossip Girl! Inmiddels is het boek al in Amerika en Engeland verschenen, met lovende reacties. Hier op de redactie zijn we ook dolenthousiast over het verhaal van Anna, en we kunnen bijna niet meer wachten om haar verhaal met jullie te delen. Daarom hebben we een verrassing: je kunt vanaf nu alvast twee hoofdstukken uit Anna K. lezen! Nieuwsgierig? Lees dan snel verder! Lees meer »

Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws